Wiele orgazm u kobiet, jak zdobyć nierealną przyjemność

Множественный оргазм у женщин, как получить нереальное наслаждение

Poczuj, że w rzeczywistości jest wiele orgazm, czy może każda kobieta. W tym celu należy zrozumieć, że bez właściwej stymulacji nie będzie można wielokrotnie doświadczać przyjemności. Aby osiągnąć wyższą przyjemność, dziewczyna będzie musiała przejść proste ćwiczenia, ale na pewno zajmie trochę czasu.

Jeśli po pierwszym orgazmie związek seksualny trwa, kobieta ma wszelkie szanse powtarzania poprzednich odczuć. Jednak każdy, kto kiedykolwiek uprawiał seks, wie, że dotykanie łechtaczki po orgazmie nie jest lubiane przez większość dziewcząt, ponieważ ta erogenna strefa w okresie po organizacji nie może być tak nazwana. Każdy, nawet najprostszy stymulacja może powodować ból i dyskomfort, ale jednocześnie, znowu doświadczać wielu orgazmów, nie możesz przestać. Więc jak być w tym przypadku?

facet pieści dziewczynkę

Okazuje się, że dla niezapomnianej ostrości wrażeń konieczne jest użycie natychmiast w 2-3 strefach erogennych. Na przykład najbardziej popularnym tandemem jest łechtaczka i kropka „gee”. Po pierwszym zaspokojeniu partner nie powinien się zatrzymać, poruszając się wyłącznie do pochwy i skupiając swoją uwagę na punkcie „gi”. Bez pauzy w procesie pobudzenia, a raczej jego wzrostu, zwykle tzw. Wielorakiego zachodzi. W tym samym czasie, można stymulować pochwy i odbytu, w każdym przypadku, wybór obszarów wrażliwych – czas osobnika, i trzeba podejść do niego prywatnie.

Czy dama sama zna radość wielu orgazmów

Aby dama mogła się nauczyć słodyczy kilku fali przyjemności z rzędu, trzeba dokładnie zbadać własne ciało. Masturbacja dla dziewcząt otwiera niemal nieograniczone możliwości samopoznania. Bez partnerki kobieta może zrelaksować się jak najwięcej, ponieważ w takich momentach nie musi myśleć o tym, co człowiek o niej myśli, jak wygląda z boku, itd. Aby osiągnąć wiele orgazmów, nie należy spieszyć, ważne jest całkowite skoncentrowanie się na procesie, słuchanie reakcji własnego ciała na określony ruch.

Pierwsze rozładowanie seksualne, uzyskane niezależnie, umożliwi kobietom łatwe skoncentrowanie się na jej uczuciach w przyszłości. Zwykle orgazm pojawia się, gdy jest wystawiony na działanie punktu G, a zatem, aby osiągnąć swoją damę, będzie to możliwe za pomocą rąk lub specjalnie zaprojektowanego w tym celu wibratora. Ufając wrażeniom w technologii, powinieneś wybrać mechanizm, który będzie nieco wygięty i wibrujący na końcu.

Rozpocznij procedurę poznawania siebie od minimalnego tempa. Stopniowo prędkość poruszania się powinna wzrastać, ale niezwykle ważne jest, aby nie pędzić: to powinno być tak, jakby się drażniło, nadal wpływając na erogeniczne obszary. Ważne jest, aby osiągnąć maksymalne emocje i pragnienie.

Kiedy pierwszy orgazm jest najbardziej interesujący: jeśli w zwykłym seksie, często staje się ostatnim akordem kobiety, w tym przypadku jest jeszcze za wcześnie na ukończenie. Wielokrotne orgazmy, bez zatrzymywania się, odniosą sukces w przypadku, gdy znacząco zmienią tempo. Jak już wspomniano, aby osiągnąć cel, którego potrzebujesz doświadczenia. Od po raz pierwszy, nie wszystkie młode kobiety mogą pochwalić się pozytywnym wynikiem, którego przyczyna jest praktycznie nieaktywna w punkcie G.

Rozwiązuj problem pomoże praktyce – przez 10-15 „sesji” masturbacji każda dziewczyna będzie dostępna wiele pływów szczęścia i szczęścia.

dziewczyna symuluje

Ciesz się procesem ze swoim partnerem: proste wskazówki i porady

Człowiek, który zdecydowanie wyznaczył cel, ale kto nie wie, jak doprowadzić kobietę do wielu orgazmów, będzie musiał spróbować i mieć cierpliwość. Długa chęć gry wstępnej i długotrwałe współżycie jest tym, czego go czeka, a być może będzie wymagało dodatkowego treningu. Najczęściej razem z partnerką kobieta może zakończyć kilka razy z ustą i stymulacją dłoni. Tradycyjny kontakt z pochwy jest odpowiedni do jednokrotnego wzrostu, ponownego osiągnięcia orgazmu przez tarcie penisa w pochwie jest prawie niemożliwe.

Poniższe wskazówki wykwalifikowanych miłośników i kobiet, które posiadają technikę wielu orgazmów, pomogą osiągnąć pożądany wynik:

  1. Wiara w możliwość przetestowania wielu przyjemności. Z reguły kobiety sami przekonują się, że z natury nie dano im takiej przyjemności. Aby świadomie działać w kierunku uzyskania oczekiwanego efektu, trzeba wierzyć, a nie na chwilę wątpić w to.
  2. Wyobraźnia i fantazja są ważnymi narzędziami, bez których pomoc w testowaniu wielu orgazmów nie będzie możliwa pod żadnym warunkiem. Konieczne jest wstępne dostrojenie się do tego procesu, aż do podniecenia się przez cały dzień. Aby stać się gotowym do seksu, zdolnym wynagradzać kilkoma falami przyjemności, kobieta pozwoli czytać literaturę erotyczną, oglądać filmy dla dorosłych wraz z partnerem.
  3. Nie zapominaj o pobudzaniu wszystkich erogennych stref. Oprócz łechtaczki i punktu G na ciele żeńskim istnieje dziesiątki miejsc wrażliwych, które mogą naprawdę przyspieszyć początek orgazmu i uczynić go tak potężnym i niezapomniany, jak to możliwe. Szyja, uszne dłonie, nadgarstki, ssanie palców, sutków i wiele innych to szansa na wprowadzenie bardziej aktywnej stymulacji.
  4. Cunnilingus to skrót do wielu orgazmów. Niewielu może stać się równe z przyjemnością, że mężczyzna wynagrodzi partnera, pieszcząc łechtaczkę delikatnym językiem.
  5. Idealną postawą na przyjmowanie wielu orgazmów jest „człowiek za”. Może być wykonana w pozycji kolanko-łokciowej lub gdy kobieta leży na brzuchu.
  6. Komunikacja i otwarta demonstracja ich uczuć. Groansy i wzdychanie, krzyki i inne niewyraźne dźwięki zapewniają informacje zwrotne dla partnera w procesie i wspierają męskie podniecenie niezbędne do długotrwałej seksualności.

dziewczyna przeżyła orgazm

Nie martw się, jeśli od razu nie masz więcej niż jednego orgazmu. Dążenie do rezultatu nauczy się cieszyć się procesem, który reprezentuje cielesną i duchową zbieżność kochających ludzi.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 291, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: