Wielu partnerów ma dziewczynę przed małżeństwem – plus czy minus?

Много партнеров у девушки до брака – плюс или минус?

Dla większości ludzi, a nawet nowoczesny i zaawansowany, aby mieć niewinna dziewczyna uważa się za specjalną premię i powód do dumy z nim przed znajomymi. Na te chętnie ożenić, mieć rodzinę, dzieci, wspólny własności do nich. Są bardziej ufni w życiu razem, rzadziej są zdradzieckie.

Ale jest niedoświadczona kobieta przewagę nad seksualnie nieskrępowana i posiadające historię wielu partnerów seksualnych?

Z punktu widzenia nałożonego na społeczeństwo jako dziewczynka moralnej powinien być niewinny. Seks jest dozwolony tylko u jednego partnera, za który później będzie się żenić. Uważa mniejszy partner był pani, tym bardziej prawdopodobne będzie to w życiu rodzinnym, tym lepsze potomstwo trwa. Wielu mężczyzn jest pewne, że doświadczony nie może być dobrą matką. Absurd, ale ma miejsce, aby być w naszym społeczeństwie.

Sama monogamia to mit!

Dlaczego najsilniejszy na świecie myśli? Po prostu ktoś powiedział kiedyś, że kobieta jest monogamiczną istotą, i przez cały czas ma wystarczająco dużo seksu z jednym mężczyzną, ponieważ jej misją jest być matką. Rola składnika seksualnego w życiu kobiet, nikt nie traktował poważnie, więc wszyscy chętnie w to wierzyli, zwłaszcza przedstawiciele silnej części ludzkości. Kobieta została w ten sposób napędzana przez te stulecia, ale nikt nigdy nie zapytał, czy jest naprawdę monogamiczna i zadowolona z życia seksualnego z jedną osobą.

Kobieta mogogamnost - mit!

W szczerych rozmów kobiet w prawdziwym życiu, albo gdzieś na forum tematycznego, można usłyszeć przerażających objawień – niektóre specjalnie ograniczać różnorodności seksualnej z jego niedoświadczony kobiety, więc nie czuła się prawdziwą przyjemność i radość, że nie mogła ostatecznie wyzwolony, odrzucić uprzedzenia, zdjąć są wszelkie następnie bloków psychologicznych. Odbywa się to w jednym celu (głupie, oczywiście, brzmi, ale to życie jest) – nie popsuć swojego partnera i doprowadzić do pokusy uprawiać seks z innymi. Według tych ludzi nie w pełni doświadczyć uroku intymności ona nie będzie patrzeć na nich z zewnątrz. Celowo nie wolno jej poznać swojego ciała i jego możliwości, pozbawia ją głównej seksualności – przyjemności dla dorosłych.

Jeśli zapytać nowoczesne dziewczęta, którzy już uwolnionych trochę i nauczyć się po prostu cieszyć się seksem i nie znieść myśli początkowo, jak przyciągnąć potencjalnego męża godnego zachowania, uczymy się wielu ciekawych rzeczy. Uwierz mi, większość uczciwej płci również chce różnorodności. Kobiety są poligamiczne i chcą mieć seks, a nie tylko rodzić dzieci i proszę człowieka.

Całkowicie błędem jest stwierdzenie, że posiadanie wielu partnerów przed małżeństwem będzie dążyć do ich zastępstwa w małżeństwie. Jak pokazuje praktyka, w tej chwili dziewczyna doświadczona seksualnie częściej zachowuje wierność i jest bardziej zaangażowana w życie. I to jest wiele powodów. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Zalety kobiecego doświadczenia w seksie

Określiła priorytety. Dziewczyna chodzić do eksperymentowania, cieszyć się wolność i różnorodność – to wszystko była zmęczona, miała ona na tyle, że chce rodzina, dzieci, ukochanej osoby w pobliżu. Jest to świadomy wybór, do którego się przyjechała, a nie pod presją społeczeństwa, przyzwoitości, matki, krewnych i tak dalej.

Zdecydowała o preferencjach seksualnych. Będąc w łóżku z różnymi mężczyznami, kobieta stwierdza, temperament, zwyczaje, obyczaje go bardziej do gustu i „bliżej ciała.” Będzie starała się pozostać z tą, z którą lubi lubić rozkoszować się cielesnymi przyjemnościami na 100%. Jeśli taka osoba jest, to szanse na bycie z powodu niezadowolenia żony z tym kandydatem na minimum.

Dorastała psychicznie. Widzisz, niedoświadczonej dziewczyny, moralność udręki, jeden nieśmiałego słowa „sex” i zemdlał od rodzaju wzbudzonego męskiego ciała przez dłuższy czas będzie rosnąć, a nie tylko ciało, ale dusza. Ona rzuci pierwszy, jak basen, z głową w życiu rodzinnym, rodzić dzieci, i obejmie lata depresji do niej 30 z faktu, że nie miała nic w swoich najlepszych latach, ani rozrywki, ani przyjemności, ani dusza Samolot urozmaicone seksu. Istnieje duże prawdopodobieństwo rozpoczęcia poszukiwania przygód. Doświadczony takim zamorochkim nie cierpi z prostego powodu, że … zobaczyła wszystko, czuła się, nauczył.

Wiedziała, jak dać przyjemność. Z takim mężczyzną nie będzie musiał cierpieć z powodu braku seksu. Już dawno nauczył pozostali partnerzy, jak robić loda mogły być prezentowane lekcję seksu analnego i lubiła go. Jest prawdopodobne, że będzie mogła zaoferować stałemu towarzyszowi taką odmianę, której sam nie wiedział. Jest łatwiej znaleźć wspólny grunt z nim. Nie powie, że seks oralny jest obrzydliwością i perwersją, ponieważ nauczyła się cieszyć się, jak ona dla swojego partnera.

Doświadczona dziewczyna może dać przyjemność!

Niewinność nie zawsze jest niewinna …

Doświadczenie dziewczyny nie gwarantuje, że nie chce dywersyfikować scen z innymi. Może po prostu się zainteresuje, ale jak to uprawiać seks z innym? Nawet jeśli mąż seksualnie gigant i wielki wynalazca, nawet jeśli jest on również w stanie wykonać cunnilingus, prosta ciekawość może przeważać. Chce poczuć tylko inne ciało! Barierą nie będą dzieci, miłość czy rodzice. Mózg rozłącza, a pragnienie i zainteresowanie przeważają.

Kobiety są tymi samymi poligamicznymi istotami, co mężczyźni, którzy nic nie powiedzieliby. Można powiedzieć, ze słynnej alegorii kubka i pięć czajników, starając się wstydu dziewczyny w ich naturalnym pragnieniu narzucić moralność, odciąć nosy i uszy, jak w krajach słabo rozwiniętych Trzeciego Świata, ale nie przestanie chcieć normalny seks, różnorodność i nowe doświadczenia. Tylko doświadczony łatwiej ustalać priorytety i czasu, aby powiedzieć „nie”, mają mniej pokus, bo znam wiele męskich sztuczek, które są prowadzone niewinny i przyjazny, znają „inne ciało”.

Oczywiście pragnienie mężczyzny posiadania kobiety i jej jedynego mężczyzny jest normą, z tym wszystko jest jasne. Ale zawsze dobrze jest być pierwszym – to jest pytanie retoryczne, które każdy decyduje dla siebie. Można tylko powiedzieć z całą pewnością, że duże doświadczenie seksualne kobiety nie jest kryterium, które powinno wpływać na decyzję, aby być razem, czy nie. Nie jest to wskaźnik dalszej niewierności żony, ponieważ niestety więcej zmian dokonuje niewinny i niedoświadczony. Jedyne pytanie brzmi, kiedy to nastąpi: po 10 latach małżeństwa lub wcześniej.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 127, в среднем: 4,17 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: