Właściwa technika i tajniki najlepszego cunnilingus

Правильная техника и секреты исполнения лучшего кунилингуса

Aby doprowadzić kobietę do orgazmu w niezwykły sposób i dywersyfikacji partnerów życia seksualnego, tylko wiedza o tradycyjnym seksie z pochwy nie jest wystarczające. Posiadanie odpowiedniej techniki cunnilingus pozwala człowiekowi zdobyć przychylność i tkliwość odpowiedź od płci pięknej.

Oralny seks może być praktykowany nie tylko w celu uzyskania specjalnych wrażeń. Niektóre dziewczyny okazję doświadczyć orgazmu „standardowe” metody jest ograniczona, a przy okazji, te dziewczęta, według statystyk, aż jedna trzecia ogólnej populacji kobiet aktywnych seksualnie.

człowiek czyni kuni

Seks oralny: jak przygotować kobietę i co musisz wiedzieć mężczyzny

Jak zrobić cunnilingus i który z technik jest idealny, nie wszyscy mężczyźni zastanawiają się. Wielu facetów odnosi się do takiego seksu oralnego z ostrymi negatywami, uzasadniając ich kategoryczne upokorzenie, obrzydzenie, itp. Tymczasem sami nie mają ochoty na cieszący się dobrą głupotą. Ponadto powodem niechęci do zrobienia dziewczyny Cooney może być jej nadmierna roślinność w kameralnym miejscu lub nieprzyjemny zapach emanujący z narządów płciowych. Często oba są w proporcjonalnym uzależnieniu, ponieważ nadmiar włosów na narządach płciowych jest wygodnym miejscem zamieszkania milionów bakterii i mikrobów.

Każda technika wykonania kunilingusa zostanie uznana za poprawną, jeśli człowiek uczy się kilku prostych lekcji. Ale zanim zaczniesz rozważyć natychmiastowe zasady „kompetentnej” seksu oralnego, każdy facet powinien podzielić się z nawykami korzystania z języka jako narzędzia wiertniczego. Najbardziej mylącym błędem jest uwzględnienie takich umiejętności, jak najwyższa umiejętność opanowania technik cunnilingusu. Pieszczot, podczas których kobieta ciągle jęczy, chichocząc i chwyciwszy partnera za włosy, nie zawsze wskazuje, że jest zadowolona. Nie trzeba trzymać się łechtaczki w martwym uchwycie, ponieważ ta erogenna strefa jest nadwrażliwą częścią narządów płciowych u dziewcząt.

Podstawy najlepszej techniki wykonywania cunnilingus: 6 głównych punktów

Więc, jak zrobić cunnilingus?

Technika do wykonywania wysokiej jakości łasic doustnych składa się z kilku obowiązkowych elementów:

  1. Partner powinien mieć wygodną pozycję. Nie zmuszaj dziewczyny do wykonywania akrobatycznych sznurków, zwłaszcza jeśli ma problemy z rozciąganiem. Ponadto istnieje jedna tajemnica: dama jest o wiele łatwiej osiągać orgazm z najbardziej ściskającymi kończynami.
  2. Język – główne narzędzie dla kobiecej przyjemności podczas Cooney, ale już zostało powiedziane, muszą być w stanie prawidłowo używać. Bez agresji i sztywności, łagodnie i delikatnie – można to zrobić tylko z rozluźnionymi, płaskimi językami.
  3. Silnie naprężenie mięśniami jamy ustnej w celu aktywnej manipulacji nie jest konieczne, lepiej wykonywać powolne i ostrożne ruchy głowy. Ważne jest dotknięcie maksymalnej powierzchni, w tym łechtaczki, warg.
  4. Niezależnie od tego, jaka technika cunnilingus nie jest uważana za najlepszą, każde z nich oznacza umiejętne odcięcie łechtaczki. Lizanie języka wymaga nie tylko głównej erogenicznej strefy, ale także okolic. Wiele takich dziewczyn lubi, gdy partner ściąga ich łechtaczkę z wargami, a potem lekko rozgrzewa ciepłym oddechem.
  5. Człowiek powinien fantazjować. Jeśli partner jest mocowany, myśląc tylko o tym, kiedy dziewczyna się skończy, a wkrótce będzie mógł przejść do głównego działania, nic się nie dzieje. Kobiety czują się niesłuszne, więc w takich momentach facet lepiej pomyśleć o czymś ekscytującym i oddać się całkowicie temu procesowi. W przeciwnym razie młoda dama nie docenić pośpiechu wysiłków, a orgazm nie będzie w stanie przetestować.
  6. Penetracja języka do pochwy sugeruje najlepszą techniką cunnilingus. Jednak nie wszystkie kobiety są zachwycone takimi partnerami. Ponadto efekt ten nie ma wpływu na intensyfikację wzbudzenia. Najważniejszą rzeczą jest łechtaczka, ale jeśli dziewczyna aprobuje podejść do penetracji języka męskiego do pochwy, to lubi to.

seks oralny

Jakie są tajne działania kuni muszą znać każdego faceta

Znajomość standardowego zestawu reguł dla robienia cunnilingusów nie jest gwarancją sukcesu. Daj młodą damę niezapomniane przeżycie tylko poprzez opanowanie wszystkich technik i tajemnic. Niewielu wie, na przykład, że w przypadku tego rodzaju seksu oralnego człowiek musi używać jego palców. Razem z językiem należy delikatnie poruszać wrażliwe obszary pochwy. Ważne jest, aby palce były wilgotne i ciepłe. Niezależnie od tego, jak facet decyduje się na podniecenie dziewczyny, gładząc w ruchach kołowych lub stymulując strefy intymne „w górę iw dół”, wskazane jest obserwowanie reakcji swojego partnera.

Innym zasadniczym punktem: poprawna technika cunnilingus – to nie wszystko, co pomoże dziewczyny doświadczyć orgazmu. Ten rodzaj seksu, a także tradycyjny, oparty jest na osobistych indywidualnych odczuciach, cechach każdego z seksualnego seksu. Czasami ludzie błędnie ustalają to zadanie tak szybko, jak to możliwe, aby przynieść partnerowi kulminację intymności. Ale najważniejsze w Cooney nie jest ilość czasu spędzonego, ale jakość samego procesu.

Dla każdej damy odgrywa rolę czynnika emocjonalnego. Kto jest z mężczyzną w łóżku, „przełomowym” lub „miłością całego życia”, chęć nadania jasnego, niesamowitego orgazmu z cunnilingus powinna być podsycana podziwem partnera. Jeśli dziewczyna zdaje sobie sprawę, że facet docenia jej osobowość, łatwiej będzie jej otworzyć się i zrelaksować się przed nim.

cunnilingus z palcami

Preferencje seksualne kobiet w czasie seksu oralnego pomogą wzmocnić efekt cunnilingusu. Wybrana technika wykonania powinna być połączona, na przykład z łagodnymi pociągnięciami biodra lub brzucha.

Inne dziewczyny, niezależnie od tego, jak to brzmi ekstrawagancko, cieszyć się akompaniamentem procesu z obelgami. Ktoś lubi to robić w nocy na balkonie … Warto rozważyć życzenia partnera, ponieważ pomoże jej w pełni cieszyć się cunnilingus i uzyskać kolorowe orgasm w wyniku …

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 256, в среднем: 4,66 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: