Zabawki erotyczne dla dwojga: jak używać ich poprawnie i mądrze?

Секс-игрушки для двоих: как использовать их правильно и с умом?

Monotonia zabija wszystkie pragnienia – to jest znane wielu parom. Ci, którzy chcą zachować zmysły na wysokości, koniecznie poszukując czegoś nowego, otwierając nieograniczone możliwości seksu. Gry randkowe, długie pieszczoty, a nawet piesze wycieczki do terapeuty seksualnego! Wszystko to jest z pewnością dobre, ale wiele osób zapomniało o jednej interesującej kategorii rozrywki. Zabawki dla nastolatków dla dwójki mogą wzbudzić przeszłość, a nawet doświadczyć utalentowanych wrażeń orgazmowych.

Główna zasada umysłowego seksu – zapomnij o oszczędzaniu! Jeśli wcześniej ominąłeś sklepy z sexami, a nawet pogardę zwróciłeś się do takich placówek, a następnie przeanalizuj swoją opinię. To tutaj w atrakcyjnych stojakach można znaleźć zabawki erotyczne dla dwóch, które zaspokoją Twoje potrzeby. W skrajnych przypadkach będziesz miał okazję spróbować czegoś nowego, a to doświadczenie może być nieocenione!

namiętny pocałunek w łóżku z zabawkami

W dół z wątpliwości w zabawkach dla dorosłych!

Zabawki dla dorosłych od dawna zostały połączone w nasze życie, ale z nimi pojawiły się różne argumenty, które często nie są nawet poparte faktami. Przyjrzyjmy się mitom, a my ich rozproszymy!

Zabawki seksualne są potrzebne osobom, które nie mają partnerów lub mają poważne problemy.
Duża liczba par korzysta z seksualnych zabawek dla dwojga! Są potrzebne, aby przynieść świeże i nowe doznania w życie intymne. Gadżety są nabyte w 80% przypadków, przeciwnie przez tych, którzy nie mają żadnych trudności. Zabawki pomagają zbadać wszystkie erogeniczne strefy partnera.

Zabawki erotyczne dla dwojga są uzależniające.Takie adaptacje są zupełnie nieszkodliwe! Niewiele niuansów: jeśli dziewczyna zbyt często używa tego samego wibratora, wtedy jej narządy płciowe przyzwyczajają się do niego i stają się mniej wrażliwi. Może to mieć niekorzystny wpływ na intymność seksualną z prawdziwym mężczyzną. Jednakże, z optymalnym podejściem, zabawki erotyczne dla dwojga przyniesie korzyści!

Ma zabawkę! Człowiek nie jest już potrzebny.
Nawet jeśli gadżet seksualny przypomina dokładne formy męskich lub żeńskich organów narządów płciowych – nigdy nie może zastąpić „oryginału”! Natomiast natura jest naturą. Użycie wynalazków ludzkości zarówno razem, jak i samego siebie nie zaszkodzi!

Im droższe, tym lepiej!
To na pewno nie jest konieczne! Niektóre zabawki erotyczne dla dwojga w średnim przedziale cenowym mogą przynieść niezapomniane wrażenie nie gorsze niż najgęstsze urządzenia. Najważniejsza jest jakość.

Twoje zabawki są perwersją!
Niewielka część rozpusty w sypialni między dwoma kochającymi sercami nie jest przestępstwem. Przeciwnie, jest to zjawisko całkowicie normalne. Jest to szczególnie ważne dla par, które od dawna są razem. Takie relacje potrzebują pewnych innowacji!

Zabawki erotyczne dla dwóch: przewodnik

zestaw zabawek erotycznych dla dwojga
Przechodzimy do najważniejszej rzeczy. Sporządziliśmy listę najlepszych zabawek erotycznych, które pomogą Ci doświadczyć nowych uczuć wraz z twoją duszą.

Pierścień montażowy

To urządzenie noszone jest na podstawie prącia i pomaga nie tylko mężczyzny, aby powściągał zapał, ale także daje przyjemność kobiecie. Rzecz w tym, że często pierścienie montażowe zawierają wbudowany wibro-masaż. Pozwala to pobudzić najbardziej wrażliwą kobietę.

Dysze na palcach

W związku z tym bardzo ważne są wstępne pieszczoty, dzięki czemu zwiększy się efekt, tworzono specjalne dysze na palcach. Są statyczne z różnymi reliefami i są wibracyjne dysze. Takie zabawki erotyczne dla dwojga pozwolą osiągnąć najbardziej zmysłowe pieszczoty.

Wibrometr

Różni się od znanego wibratora. To urządzenie umożliwia grę z całym partnerem lub partnerem. Nie musisz się spieszyć! Niech pierwsza giętka, wibrująca głowa przechodzi przez wszystkie najbardziej erogenne strefy i dopiero wtedy będzie stosowana w bardziej intymnej bliskości.

Stymulacja analna

Jest to rodzaj wibratora, który ma kształt anatomiczny. To właśnie ta forma sprawia, że ​​bezbolesna jest przyjemność zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Pamiętaj, że nie tylko sprawiedliwy seks może używać tego urządzenia. Nic dziwnego, że analny stymulator należy do kategorii zabawek erotycznych dla dwojga. Mężczyźni mają gruczołu krokowego, których masaż może prowadzić nie tylko do emocji, ale również pomaga pozbyć się stagnacji. Musisz jednak podejść do tego taktownie i co najważniejsze z wiedzą o tej sprawie!

Zabawki zdalne

Zabawki erotyczne dla dwóch stały się bardziej popularne dzięki pilotowi. Nie ma znaczenia, co masz: stymulator łechtaczki, wibrator, wibrator lub wibrujący pierścień. Najważniejsze jest to, że „ubierając zabawkę” przechodzą władzę rządu na drugą połowę. Przede wszystkim ten, kto używa zabawki będzie bardzo, bardzo zadowolony, a także otrzyma nieopisane wrażenia. Co otrzyma ten, kto będzie zarządzał całym procesem? To całkiem proste! Oglądając, jak Twój partner (partner) drży z podniecenia lub dochodzi do szczytów sensacji, czuje pragnienie, a co najważniejsze poczucie, że panem sytuacji jest szczyt szczęścia. Ponadto ten proces jest bardzo ekscytujący.

Pamiętaj!
Zabawki seksualne dla dwojga wymagają szczególnej troski. Dlatego należy zakupić specjalistyczne produkty czyszczące! Ponadto nie zapomnij zająć się przyjemnym poślizgiem. Więc powinieneś pomyśleć smary.

Zestaw zabawek erotycznych

leopard sexy set
Zabawki erotyczne dla dwojga – nie wszyscy są gotowi na tę turę. Dlatego w specjalistycznych sklepach na półkach są różne zestawy. Oczywiście można kupić całą „walizkę” zabawek, ale jeśli jesteś przeciw, możesz wybrać inną opcję!

  • Zestaw Geisha. Obejmuje to specjalne oleje aromatyczne z afrodyzjakami, oleje do masażu, ocieplanie smaru, a także kulminację – pióro! Możesz zanurzyć się w partnera w świecie czułości.
  • Zestaw dla tych, którzy kochają pasję! Kajdanki, maska, bicz – najpopularniejszy zestaw BDSM dla początkujących. Nadmierna surowość tutaj jest bezużyteczna. Więc możesz zacząć od prostej gry, możesz ją spodobać.

Seksowne zabawki dla dwojga – to nowy etap w relacji! Dlatego możesz połączyć aplikację ładnych gadżetów i gier na role. Eksperymentuj, ale tylko w zakresie zgody partnera seksualnego.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 184, в среднем: 3,99 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: