Zabawna opowieść o losowej ciekawości i namiętnym seksie

Смешной рассказ о случайном курьезе и страстном сексе

Siedząc przy lekcjach w szkole jazdy, wpadłem na różne myśli, daleki od badań teoretycznych. Dlaczego mamy tak silne nachylenie wewnątrz nas, seksualne pragnienie płci przeciwnej? Ktoś nazywa magią, ktoś nazywa chemia w głowie. Powiem wam, że to uczucie czasem całkowicie wyłącza zdrowy rozsądek.

O tym, jakie intymne przygody stale mi się przydarzają, można napisać całe Talmudy, ale dziś staram się zainwestować w jedną historię. Zabawna historia seksualna zdarzyła się mi przez długi czas, ale w pamięci jest wciąż świeże.

Przypominam sobie moje szkolenie w szkole jazdy, pierwszą rzeczą, o której warto pamiętać, nie są znaki drogowe i przepisy ruchu drogowego, ale sąsiad na biurku. Ze względu na niego poszedłem na teorię jako najbardziej zdeprawowany student: cztery razy w tygodniu, od sześciu do ósmej wieczorem. Jak teraz obraz przed moimi oczami: siadam, rysuję kwadraty w notesie, ale tu siedzi bez siedzenia. Nie zwracałem szczególnej uwagi na niego: zwykłego młodzieńca około 25 roku życia, doskonale ogolonego, czarującego, oczywistego, że potrafi ubierać się. Komunikacja jako taka nie była między nami. Ale dopiero na razie.

Ciekawość podczas lekcji jazdy w szkole

Ciekawość podczas lekcji w szkole jazdy: wskazówka seksu lub pierwsza pomoc

Lekcja o udzieleniu pierwszej pomocy była obowiązkowa, a aby nie zmęczyć, zdecydowała się przejąć rolę materiałów rozwojowych. Myślę, że niech wszyscy przeczesują dzianiny, rany, bandaże itd. Nauczyciel zgodził się z moją kandydatką na lekcję. Praktykuj grupę potrzebną w pierwszej pomocy w przypadku jakiegokolwiek ciała obcego dostającego się do ludzkiego układu oddechowego, tzn. mnie. Jako „wybawca” w skręcie losu, nauczyciel wybrał mojego sąsiada przez biurko. Chociaż nigdy nie pokazał inicjatywy w takich działaniach, nadal nie odmówił gry.

Moim zadaniem było się wyprostować i zacząć kaszleć, jakbym się dusił. A strona mojego sąsiada, który, jak dowiedziałem się później, nazwano Anton, umieścić inny problem: to pilne, aby dać mi pierwszej pomocy na zadławienia. A teraz wyobraź sobie sytuację: stoję w polusmehe, ale stara się przedstawić, że zakrztusił się kawałkiem ciasta. W tym momencie, z tyłu pasuje sąsiada nade mną, lekko pochyla tułów do przodu i zaczyna się … ratunek. Z zewnątrz było bardzo podobne do seksu. Taka ciekawość wciąż mam w moim życiu było: obhohatyvaetsya publiczność, a ja nie śmiał, bo poczuł, że jego moc, siłę, silne ręce, a co najważniejsze – prawie stałego członka. Zamieszanie i niezręczność mieszały się z przyjemnym podnieceniem. Belly wszystko się paliło.

Od tego dnia wszystkie klasy były prawie takie same: na tle monotonnych wykładów czytanie chciałem Anton mi kiedyś „zapisane”, ale w bardziej intymnej atmosferze. Przez następne kilka tygodni myślałem o nim, naprawdę chciałam uprawiać seks. Jakby straciła przytomność, była tylko z tym przystojnym mężczyzną, zapominając o wszystkim na świecie. Złowionych i jego poglądy na siebie, ale z jakiegoś powodu nie odważył się wymyślić.

Data po lekcjach jazdy

Jedna godzina później przełożono lekcje wieczorne. Tego wieczoru Anton zaproponował, żebym zabrał mnie do domu. Wewnątrz był prawdziwy ogień, który, jak sądzę, był widoczny z zewnątrz. Naprawdę podobał mi się Anton, jego uśmiech, silne ręce i jego męski młyn. Miłość jest przejawem libido, nie mogłem sobie odpowiedzieć, ale coś mnie popchnęło od środka i zasugerowałam siedzenie w kawiarni, pogawędzenie, spędzanie czasu.

Długo oczekiwany seks z bliskimi, zmysłowa kontynuacja opowieści

Od instytucji, którą wybrałem, mieszkaliśmy w przytulnym, cichym miejscu na obrzeżach miasta, daleko od centrum. Po lekkim kolacji i deseru wino poszliśmy na spacer wzdłuż nabrzeża. Anton zaprosił mnie na swoje miejsce i rozkwitałam. Mieszkał w dużym prywatnym domu, który całkowicie odzwierciedlał jego twórczą esencję, delikatną i otwartą dla całego świata duszę. Nie można nie zwracać uwagi na obraz, który wisiał nad jego łóżkiem: fajerwerki na tle nocnego nieba. Wydawało się, że jest tak blisko, można wyciągnąć rękę. Byłem pożerany uczuciem miłości i gorącym pragnieniem seksu z nim.

Spojrzałem na niego z różnymi oczami, kiedy przyniósł piękne kieliszek wina. Nie chciałem pić alkoholu, przeciwnie, chciałem pozostać trzeźwy, aby pamiętać sensacje i kolory tego wieczoru. Próbowałem czuć jego czułość, dotyk i troskę, aby cieszyć się smakiem ust, które zakrywają moje ciało. W jednej chwili przygniatałem mu rękami do ściany i zaprezentowałam pierwszy namiętny pocałunek. Nasze usta i języki łączyły się w jedną całość. Byłem pijany przez jakiś dziwny narkotyk – zapach jego ciała, który rozpala niekontrolowany płomień we mnie. Chciwie wbijałem się w nią, a jego dotyk spowodował drżenie drżeniem całego mojego ciała.

Długo oczekiwany seks z ukochaną osobą
Anton nie zamierzał się pocałować. Ostrożnie odrywając się ode mnie, wyjął koszulkę i zaczął mnie uczuć. Początkowo jego dłonie podślizgnąły się do mojego swetra, pogładziłam plecami, szyję, brzuch, klatkę piersiową. Zanikli się w dolnej i dolnej części bielizny. Czuję, że gorące palce dotykają mojej łechtaczki, a moje wargi nadal gryzły się w moje usta. Anton podniósł mnie i zaprowadził do sypialni.

Kładąc mnie na łóżku, ostrożnie rozłożył nogi. To Boska przyjemność! Cóż, co może być bardziej przyjemne niż bycie blisko mężczyzny, do którego doświadczasz euforycznej miłości? Czuję już, jak delikatnie wyhodował moją wargę i lekko naciskał moje gorące ciało, powoli wszedł do mnie. Cicho wyszczerzyłam się, że wszystko robi dobrze. Myślę, że dałem Antonowi pewne ufność, ponieważ jego kolejne tarcia stały się coraz szybsze i bardziej energiczne. Odetchnął mój oddech, nie mogłem niczego myśleć, poza mokrymi, kontrastującymi ciałami, pod którymi przechylałem się i jęknąłem z nieziemskiej przyjemności. Fajerwerki, które wisiały na ścianie w pełni odzwierciedlały mój wewnętrzny stan, wyrażały radość, ucztę mojego ciała i duszy.

Anton stał się moim pierwszym mężem, a chociaż później (za parę lat) musieliśmy się z Nim rozmawiać, często pamiętam ciekawość w lekcji i pierwszej płci i przeczytałem historię, którą napisałem z uśmiechem i ciepłem.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 251, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: