Zalety i wady jednoczesnego orgazmu w partnerach

Преимущества и недостатки одновременного оргазма у партнеров

Uważa się, że osiągnięcie jednoczesnego orgazmu podczas kojarzenia przedstawicieli obu płci jest nie tylko intymnością fizyczną, ale również bliskim kontaktem duchowym między mężczyzną a kobietą. I pomimo faktu, że wiele par szuka jej, seksolodzy i psychologowie w większości przypadków twierdzą, że nie ma takiej potrzeby.

Co daje te same wzajemne uczucia podczas seksu: korzyść w postaci maksymalnej przyjemności w kontaktach seksualnych lub szkody wyrządzonej procesowi z powodu nienaturalnego tempa jego rozwoju?

Pozytywne aspekty jednoczesnego orgazmu u mężczyzn i kobiet

W rzeczywistości jednoczesny orgazm partnerów nie może być jednoznacznie przypisany pozytywnym lub negatywnym elementom życia seksualnego. Przede wszystkim zjawisko to wyjaśnia fizjologię dziewcząt i chłopców. Skurcze mięśni pochwy, jak wiadomo, przyczyniają się do pobudzenia męskiego penisa obecnego w pochwie. Często zdarza się i odwrotnie: erect hard penis praktycznie na ostatnim etapie pomaga kobiecie doświadczać bardziej żywych wrażeń i „popycha” ją do orgazmu.

niezadowolona dziewczyna

Oprócz fizycznej satysfakcji, większość par doświadcza przyjemności psychologicznej. Są pełne uczuć jedności, organicznej, harmonijnej i kochającej. Szczególnie ważne jest łagodne równoczesne orgazm romantycznych natur, przecież chodziło o taką kopulację, że były czytane w książkach. W tym przypadku kolejna kategoria zwolenników zmysłów synchronicznych podczas seksu uznaje to zjawisko za własne umiejętności w sprawach miłości. Podobno, tylko w ten sposób można osiągnąć największe wysokości w zdolności do wydobycia na pół nieziemskiego szczęścia.

Jednak specjaliści z dziedziny psychologii seksualnej mogą z łatwością wyznawać niedociągnięcia równoczesnego orgazmu, co w dodatku jest czymś więcej niż pozytywnymi momentami. Odchodzenie od tego zjawiska nazywa się (naukowcy nazywają to synchronicznym), można wyciągnąć proste stwierdzenie, że przeważająca część minuses przypisywanych jej ma wystarczające podstawy pod siebie.

Negatywne chwile synchronicznego orginalnego obraźliwego podczas seksu

Po pierwsze, dążenie do osiągnięcia wspólnego orgazmu nie jest konieczne, przynajmniej dlatego, że ryzyko powstania w obydwu partnerach złych oczekiwań od siebie wzrasta kilka razy. Nieuzasadnione nadzieje mężczyzny czy kobiety prowadzą do wyczerpania „trudności” i samozwańczego rozczarowania ukochanej osoby. Często jest to kiedy para udało się uzyskać wiele jednoczesnych orgazm, ale jak tylko facet (lub dziewczyny) stało się to wcześniej, nie zsynchronizowane, drugi partner jest postrzegany dość tragiczne.

Po drugie, zachowanie kochających ludzi w łóżku ma na celu zapewnienie ich połowy największej przyjemności. Dla mężczyzn i kobiet czynnik ten odgrywa ważną rolę w elemencie, który ma bezpośredni wpływ na poczucie własnej wartości. Nic dziwnego, że w wyścigu o synchroniczną przyjemność oboje partnerzy ryzykują pozyskanie wielu kompleksów.

Po trzecie, nie mniej ważne jest to, że większość ludzi emocjonalnie i emocjonalnie cieszy się okazją do obserwowania orgazmu swojego partnera. Kontemplować, jak kogoś bliskiego nie cieszy się uda, ponieważ szczytowy nuta stosunku płciowego – neurofizjologicznym procesie, w którym osoba traci kontrolę i opanowanie. Zanurzony w jednoczesnym orgazmie, obaj partnerzy skupią się wyłącznie na swoich uczuciach.

wstępne pieszczoty

Jak kochający uczą się bawić razem

A jednak, jeśli para nie wie, jak osiągnąć równoczesną orgazm, ale dla faceta i dziewczyny ta chwila jest zasadnicza i ważna, powinni spróbować. Jednak, aby doświadczyć tego rodzaju szczęścia nie jest tak proste.

Nie będzie zbędne, aby mieć kilka wskazówek dla tych, którzy chcą pogrążyć się w świecie seksualnego szczęścia:

  1. Niemal 90% wyniku zależy od partnera. To jego samokontrola odgrywa tutaj decydującą rolę. Zdolność do utrzymania ejakulacji przed zbliżeniem się do żeńskiego orgazmu umożliwi wzajemne korzystanie z tego procesu.
  2. Człowiek musi posiadać techniki szybkiego podniecenia i mieć możliwość łatwego przynoszenia swojego partnera do niepohamowanej przyjemności. Aby osiągnąć takie wysokości intymnej sztuki nie od razu odniesie sukces, najważniejszą rzeczą jest pozostawanie czułym i uprzejmy dla kobiety podczas seksu.
  3. Znajdź najbardziej odpowiedni zarówno dla siebie. Głównymi zasadami jej poszukiwań są szybkie osiągnięcie orgazmu przez dziewczynę i zdolność faceta do powstrzymania wytrysku.
  4. Jeśli człowiek ma więcej czasu na osiągnięcie orgazmu, równoczesna przyjemność może stać się tylko na długo zanim para zdradziła, że udało się znaleźć stuprocentowy sposób, aby doprowadzić przedstawiciela silniejszego seksu do „końca”.

Warto pamiętać o jednej prostej regule: człowiek jest o wiele łatwiej kontrolować początek wytrysku. Sam orgazm, pomimo ogromnej trudności w uzyskaniu, niekontrolowanej, aby powściągnąć jego przybycie do dam nie będzie możliwe z każdym treningiem. Tak więc, człowiek musi dostosować się do partnera.

Jak osiągnąć równoczesne orgazm, powiedz i seksologów. Specjaliści podkreślają osobliwości tarć podczas stosunku płciowego. Różna szybkość i intensywność ruchu ciała, a także głębokość penetracji penisa – główne czynniki wpływające na wrażliwe obszary żeńskie. Spowalniając lub odwrotnie, przyspieszając falę przyjemności, doświadczony partner sam reguluje ten proces i wybiera najbardziej odpowiedni moment na wzajemną rozkosz.

Bezgraniczny orgazm

Fizjologia i psychologia idą w parze w sprawach seksualnych obu płci. Stąd znaczenie zaufania do relacji między oboma partnerami, istnienia poświęcenia każdego z nich i, oczywiście, zdolności do relaksu. Niezależnie od tego, jak ważny jest mężczyzna czy kobieta, jest to jednocześnie orgazm, jego osiągnięcie nie zawsze jest w stanie dostarczyć pozytywnych emocji. Przeciwnie, najlepsze uczucia czekają ukochanego w naturalnym rozwoju procesu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 330, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: