Zasady, postawy i uczucia partnerów w podwójnej penetracji

Правила, позы и ощущения партнеров при двойном проникновении

Dla niektórych podwójna penetracja jest tabu, które nie ma najmniejszej szansy na wdrożenie, dla innych jest to sposób na zróżnicowanie życia intymnego ze stałym partnerem.

A jak myślisz o takim seksie? Dzięki odpowiedniej techniki wykonania i silnemu emocji wszystkim uczestnikom gwarantowana jest przyjemność. Jedyne co warto rozważyć jest przygotowanie kobiety do tego procesu.

Omów wszystkie niuanse przed seksem, ale nie zapominaj o bezpieczeństwie procesu. Miej wystarczającą cierpliwość i przygotuj się na to, że na początku nie możesz tego dostać. Nie ulega wątpliwości, że brak idealnego wyniku na początku nie stanowi przeszkody dla niewyobrażalnych wrażeń w przyszłości!

Właściwa technika podwójnej penetracji

Co mężczyźni i kobiety czują się podczas seksu MZHM

Więc, od czego zacząć? Jak uprawiać seks, w którym uczestniczą trzy osoby? Podwójna penetracja jest wyzwaniem w koordynowaniu działań każdego z partnerów. Ponadto główne trudności pojawiają się często u mężczyzn: trudno jest nie tylko utrzymać erekcję, ale także pozostać w kobiecie. Wielu facetów nie jest w stanie radzić sobie z ich zakłopotaniem, zapominać, że kobieta musi dać przyjemność. W pierwszej trójce dziewczyn MZHM zajmuje całkiem pasywne stanowisko, więc pod wieloma względami wszystko zależy od przedstawicieli silniejszego seksu.

Sensacje, które partnerzy doświadczają podczas seksu z podwójną penetracją, nie wyglądają niczym. Proces ten przyciąga mężczyzn i kobiety swoją nieznaną i nowością. Studiowanie reakcji dziewczynki na tego rodzaju intymne gry jest kolejnym powodem, dla którego seks grupowy staje się ciekawy dla facetów.

Nawiasem mówiąc, najczęściej w forach na temat podwójnej penetracji, użytkownicy są zainteresowani uczuciami mężczyzn zaangażowanych w ten proces. Odpowiadając na najbardziej popularne pytanie, możemy powiedzieć, że faceci, będąc wewnątrz partnera, nie ingerują ze sobą. Z reguły mężczyźni nie spotykają się ze sobą, chociaż niektórzy twierdzą, że naprawdę czują szarpnięcia, i nie zawsze to lubią. W większym stopniu odczucia zależą od kobiecej fizjologii i intensywności samego aktu seksualnego. Między dwoma facetami nie ma interakcji, skupiają się one wyłącznie na tym procesie.

Dziewczyny którzy wolą uprawiać seks z podwójnej penetracji, następnie pozbawiają się możliwości, aby cieszyć się tradycyjne intymność „tete-a-tete”. Ale ponieważ preferencje tego partnera niekoniecznie zawsze zależą od wybranego, partnerzy zastanawiają się nad rozwiązaniem problemu korzystania z zabawek erotycznych. Oczywiście, kobiety rozmawiają o stosunkowo niższej intensywności doznań, ale podwójna stymulacja pochwy i odbytu nie można porównać z tym, że doświadczenie z dziewczyną seks z mężczyzną.

Pozycje seksualne MZHM

Środki ostrożności i higiena w podwójnej penetracji

Aby uzyskać maksymalną przyjemność z seksu grupowego według schematu MZHM, musisz wiedzieć coś o niepisanych zasadach podwójnej penetracji:

  • Nawiązanie kontaktu seksualnego w żadnym przypadku nie może być odurzone.
  • Kobieta przed seksem powinna mieć na sobie zastrzyk, aby uniknąć nieprzewidzianych sytuacji.
  • Do penetracji wybierz odpowiednie smary – dla seksu analnego i pochwy są różne.
  • Przed rozpoczęciem najbardziej pikantnych działań, miłość „trio” należy dokładnie omówić wszystkie szczegóły i niuanse aktu.

Dziś coraz więcej kobiet stara się odróżnić seksualność fantazji z elementem podwójnej penetracji. Uczestniczenie w seksie grupowym, którego uczucie często wyłącza zdrowy rozsądek dziewczynki, nie wolno zapominać o środkach antykoncepcyjnych. Oprócz ryzyka niechcianej ciąży i koncepcji z jednym z dwóch partnerów, panie groźne zakażenie pochwy. Zapobiec przystąpienie mikroflory jelitowej, które mogą wywołać stan zapalny i inne negatywne konsekwencje w układzie moczowo-płciowym, będą mogli z prezerwatywą. Pamiętaj, że produkt lateksowy z podwójną penetracją jest bardziej narażony na szkody.

Co musisz wiedzieć o pozach i zabawkach erotycznych z podwójną penetracją

Ponieważ określenie „podwójna penetracja” obejmuje nie tylko seks grupowy, ale również akt seksualny z jednym partnerem przy używaniu przedmiotów z salonu seksualnego oraz sposób na relaks samotności, aby uzyskać stuprocentową przyjemność, ważne jest, aby wybrać właściwe stanowiska.

Jest to nieodzowny warunek uzyskania przyjemności i przestrzegania środków bezpieczeństwa.

  1. Podczas intymnej relacji z mężczyzną kobieta może skorzystać z rurki odbytu w przypadku, gdy partner wchodzi do pochwy. Idealna pozycja dla takiej podwójnej penetracji może być nazwana misyjną. W przybliżeniu w tej samej pozycji zwykle występuje współżycie seksualne z trzecim uczestnikiem, zlokalizowanym pod dziewczyną.
  2. Jeśli partner wniknie do odbytu, możesz włożyć wibrator do pochwy, aby uzyskać ostrożność w dotyku damy. Wskazane jest wybranie urządzenia o większym rozmiarze niż zazwyczaj – tylko w ten sposób kobieta zdoła uzyskać orgazm, a najprawdopodobniej nie.

Zabawka seksualna do podwójnej penetracji

Korzystając z techniki podwójnej penetracji podczas masturbacji, dziewczyna powinna starannie dostroić się do odpowiedniej fali. W takim przypadku sama będzie wykonywała wszystkie czynności i nie będzie musiała liczyć na pomoc kogoś. Wybór ułożeń do samozadowolenia przez odbyt i pochwy w tym samym czasie musi pochodzić ze swobody przemieszczania się i braku sztywności, huśtawka ramiona. Pożądane jest, aby kobieta leżała na plecach i założyła pod poduszkami poduszki lub poduszkę pod jej udami.

Używając wibratorów do podwójnej penetracji, użyj tylko tych elementów, które są przeznaczone do stymulowania określonego obszaru. Szczególnie dotyczy to zabawek seksualnych, które nie mają zagęszczenia na samym dole. Takie obiekty mogą wniknąć do wnętrza, a proces kończy się nie fantastycznym potężnym orgazmem, ale z usunięciem obiektu z odbytnicy w łóżku szpitalnym.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 284, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: