Żona Skvirt: opowieść o tym, jak rodzina upadła z powodu seksu „mokrego”

Сквирт у жены: рассказ о том, как семья рушилась из-за «мокрого» секса

Nie pierwszy raz piszę historie z mojego życia, ale pragnienie dzielenia się moją opowieścią o pośladku zainspirowało niedawny rozwod od mojej żony. Ponadto wiele, prawdopodobnie, nadal nie rozumie, o co chodzi. A wszystko ze względu na analfabetyzm, brak właściwej edukacji seksualnej i szalone kompleksy, co w zasadzie nie powinno być między bliskimi ludźmi.

W każdym razie spotkałem się z moją przyszłą żoną przez cały rok przed ślubem. Nie była dziewicą, ale po trzech miesiącach mojego upartego porozumienia zdecydowała się na seks ze mną. Och, jeśli nie doświadczyłem jej silnych uczuć, spytałbym się już dawno temu i znalazł się inny. Tak, a ja wcale nie zauważyłem, że przynajmniej jakoś pokazała jej pragnienie, gorliwość. Brak wulgaryzmu, brak namiętności namiętności – wszystko jest zimne i powściągliwe.

Idealny seks z potężnym orgazmem, oznaki zabrudzenia z żoną

Jeszcze bardziej się zdziwiłem, gdy dowiedziałem się, że nigdy wcześniej nie doświadczyła orgazmu i mówiła o seksie ustnym lub analnym i nie była tego warta. Potem zdecydowanie zdecydowałam, że będę jedynym, z którym uczy się wszystkich kolorów seksu. Muszę powiedzieć, że nie udało mi się natychmiast doprowadzić do szczytu intymnej przyjemności. Próbowałem jak najwięcej, rozlałem pot przez wiele godzin, ale to samo. I wreszcie to się stało: byłem trochę pijany, chciałem strasznie seksu i nie mogłem ukończyć prawie godzinę z żelazną erekcją. A moja przyszła żona przeżyła pierwszy orgazm.

W tej chwili obaj nie od razu zrozumieli, co się stało: emocje, drgawki, krzyki sylab, wyciaganie … Nawet imiona tego odebrać były ciężkie. Wydawała się być w stanie pokornym, nie reagując na to, co się działo, ledwo oddychając przez kilka minut. Myślała nawet o pogotowiu, ale, dziękuję Bogu, mówiła. – Nie rozumiałem, o co chodzi, ale wydawało mi się, że wybuchła we mnie – powiedziała z niepokojem.

Potężny orgazm w łóżku z mężem

Kiedy poszła pod prysznic, zauważyłem, że jest pod nią mokra, ale nic nie powiedziała. Kiedyś słyszałem opowieści o squircie od przyjaciół, ale jaka jest różnica, jak to się skończyło, jeśli prawda kobieta obudziła się w mojej żonie? Orgasm zaczęła się coraz bardziej (wieczorem mogła skończyć kilka razy), miała brutalny apetyt seksualny, który nie mógł się cieszyć. W naszym związku, w końcu w pełni panuje idyll, odważnie poszedłem spotkać się z nieznanym, pewnym pokonaniem ograniczeń i kompleksów. Inicjatywa seks oralny, jak pamiętam, pochodziła od niej, w dupie też nie odmówiła prób, ale tak naprawdę tego nie lubiła, ale gry fabularne często przynosiły wiele intymności małżeńskiej.

I znowu wszystko zanikało wraz z narodzinami dziecka. W czasie ciąży mamy tylko seks z seksem oralnym, ponieważ obawialiśmy się zaszkodzić dziecku. Gdy nadszedł czas, aby stopniowo budować kontakty seksualne, istniały prawdziwe problemy. Znowu była zamknięta, przykuta, zabijana. Cokolwiek robię, nie ważne jak bardzo staram się (regularnie kuni, gra wstępna w ciągu godziny, podwójna penetracja sztucznym fallusem) – wszystko bez skutku. Poszli do psychologa rodzinnego, porozmawiali z sexologiem i była sama jak taldychit: „To moja fizjologia, cecha po urodzeniu, wszystko będzie w porządku, wszystko w porządku”. Jeśli chodzi o zazdrość, zaproponowałam jej nawet huśtawkę, aby spróbować lub uprawiać seks według schematu „MZHM”. Pomyślałem, że może lepiej będzie z innym mężczyzną. Ale wszystkie próby były bezowocne.

Skandale w rodzinie

Naturalnie jej ciągłe niezadowolenie zaczęło wkradać się do regularnych skandali krajowych. Tak, mówię – mam bardzo skomplikowany układ, który mówią, że nie jest w stanie zaspokoić własnej żony. W rezultacie wszystkie te wydarzenia doprowadziły do tego, że zacząłem go zmieniać. Z innymi kobietami w moim łóżku wszystko było w porządku, więc załadowałem jeszcze więcej problemów z moimi wiernymi. A kto by wiedział, że klucz do rozwiązania leży w tym samym strumieniu – „winnym” historii.

W dół z kompleksów: squirt jako przyczyny problemów w seksie

Kiedy wróciliśmy z domu z przyjaciółmi, pijaliśmy sprawiedliwie i zabraliśmy się z żoną uprawiającą seks. Najwyraźniej jej alkohol się odprężył i oddała się jej uczuciom. Alkohol wykonał swoją pracę i całkowicie zapomniała o samokontroli, co doprowadziło do tego samego jasnego orgazmu, jak poprzednio. Ale tylko arkusz pod jej tył był wilgotny. A jak myślisz, moja żona? Zemdlała, przepraszała na początku, przysiągł, że to się nie powtórzy i wszystko będzie w tym samym duchu.

Ja jak to się stało! Więc mówię do niej, byłeś z tego zakłopotany, z tego powodu spieszasz się w łóżku? Spędzała godzinę na szczerą rozmowę, próbując doprowadzić ją do głowy różnicę między „mokrymi” a tak powiedzieć „wytrysk jak kobieta”. Ale jej nie słuchała, moje opowieści i argumenty były absolutnie bezużyteczne. Przekonałem ją, żeby nie powstrzymywała się, nie wstydząc się tym, że kończy takie wydzielanie, ale na próżno. Relacje płynęły do ​​piekła. Kilka miesięcy temu zerwaliśmy się.

Frank rozmowa w łóżku

Niedawno świętowaliśmy urodziny naszego syna – Alyoshka 2 lata. Wszyscy spotkaliśmy się przy teściem, siedzieliśmy normalnie, rozmawialiśmy bez skandali, trochę piłiliśmy i czuliśmy się starymi uczuciami od mojej żony i mnie. Dziecko pozostało z dziadkami i wrócili do domu. I, oczywiście, uprawialiśmy seks. Kiedy doświadczyła orgazmu, a arkusz był wilgotny, znowu zadałem jej to samo pytanie. Teraz przyznała się: tak, była zawsze nieśmiały i powściągliwa się w łóżku, bo nie wiedziała, co to jest. Myśleli, że są problemy z pęcherzem po porodzie, lekarze poszli do lekarzy, a oni tylko zasadzili ręce.

Do mojego oburzenia nie było limitu! Okazuje się, że wszystko, co robiłem ze względu na zachowanie naszej rodziny i życia seksualnego było pozbawione sensu z powodu banalnej ignorancji żony, o co chodzi o „gee”! Próbowałem z nią porozmawiać, a ta nie traktowała mojej historii tak radykalnie. Najważniejszą sprawą, o którą się zgodziliśmy, jest banalne odkrycie.

Ludzie, nie wstydźcie się! Spróbuj wszystkiego, co chcesz, i nie przeszkadzaj duszom twoim, aby dać Ci przyjemność, co najmniej minimalne wysiłki, aby przetłumaczyć pożądane w rzeczywistość. Mniejsze kompleksy i stereotypy, nieporozumienia i przypuszczenia – pamiętaj, że niezadowolenie z seksu prędzej czy później może prowadzić do niezgody w rodzinie. W końcu, squirt – to nie jest to, co musisz być nieśmiały. Mam nadzieję, że moja historia pomoże Ci spojrzeć na seks inaczej i odkryć w sobie wcześniej nieznane źródła przyjemności.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: